akce
promo
Zadejte hledaný výraz
Nakupte jakýkoliv akční balíček GYNELLA® a získejte GYNELLA® Silver Foam jako dárek! Zobrazit akční balíčky

Trichomoniáza

Trichomonas vaginalis neboli bičenka poševní je nebezpečná pohlavní nemoc, která znepříjemňuje život zejména ženám. Jedná se o vaginální infekci. Příznaky bývají hnisavý a svědivý výtok, zánět se může dostat i do dělohy. U můžu jde často o zanícení močové trubice. Tam se ale projevuje trichomoniáza méně, muž si jí nemusí všimnout a z dlouhodobého hlediska riskuje chronické záněty prostaty a semenných váčků. U obou pohlaví můžou být průvodním jevem problémy při močení.

Trichomoniáza je přenosná výhradně kopulací, jen velmi výjimečně se může stát, že dojde k infikaci skrze nedodržování základní intimní hygieny. Nemoc můžeme prokázat pouze díky mikroskopickému testování biologického vzorku, pokud tedy vypozorujete, že by se vás trichomoniáza mohla týkat, neprodleně navštivte odborného lékaře.

Zamezit můžete bičence používáním kondomu a vzájemnou partnerskou věrností. Nikdy také není na škodu dodržovat správné hygienické návyky, a to hlavně co se týče intimních partií. Pro tento případ jsme vyvinuli šetrný mycí gel GYNELLA® Intimate Wash, určený k bezpečnému mytí intimních partií, s podporou prevence proti vaginálním infekcím.

Doporučené produkty

Hodnocení uživatelek (323)
GYNELLA® Intimate Wash
Intimní mycí gel pro pravidelnou intimní hygienu žen.
Detail
155 Kč