overeno
Zadejte hledaný výraz
Zaregistrujte se a získejte slevu 10% na svůj první nákup!   Registrovat

GYNELLA® podcast

O prevenci v intimní oblasti a o tématech, která jsou tabu.
Názory a zkušenosti odborníků nebo pohledy pacientů.
Jsme tu proto, abyste v tom nebyli sami! Přece jen online jsme si zase o něco blíž.
Buďte s námi i Vy #dolebezstarosti.

#3 O hormonální nerovnováze s MUDr. Darinou Šoukalovou

Ve třetím díle jsme si povídali s MUDr. Darinou Šoukalovou o hormonálních změnách, které provází nás ženy celý život. Jak se taková hormonální nerovnováha projevuje? Má na vaginální diskomfort vliv menstruační cyklus? Jaký je rozdíl mezi vaginální atrofií a vaginální suchostí? Při jakých příznacích by měla žena navštívit lékaře? Doporučuje paní doktorka ženám pohlavní styk i ve vyšším věku? Ovlivňuje očkování proti covidu naše intimní zdraví? To všechno a mnohem více se dozvíte v tomto podcastu.


#2 O urogynekologických infekcích s MUDr. Romanem Křížem

V druhém díle jsme si povídali s MUDr. Romanem Křížem hned o dvou tématech, která u nás žen jdou v létě obvykle ruku v ruce – o zánětu močových cest a vaginálních infekcích, které souvisí s letními teplotami a koupáním.

Více

Jak často přicházejí do ordinace pana doktora pacientky s gynekologickými a zároveň urologickými problémy? Jak předcházet vzniku zánětu močových cest v letních měsících? Hrozí u těhotných žen při opakovaných urogynekologických infekcí nebezpečí předčasného porodu? Jaký má pan doktor názor na moderní střihy plavek a je v rámci předcházení infekcí pro ženu vhodné, aby v létě chodila bez spodního prádla? Jak o intimní partie pečovat po návratu z koupaliště? To všechno a ještě mnohem více se dozvíte v podcastu.


#1 O vaginálních infekcích s MUDr. Jiřím Dvořákem

V prvním podcastu si naše Adéla povídala s MUDr. Jiřím Dvořákem o problematice vaginálních infekcí. S vaginální infekcí se za život setká snad každá žena, pro některé z nás se dokonce vaginální potíže staly každodenní noční můrou.

Více

Čím je způsobeno, že u některých žen se objevují infekce vyjímečně a jiné je mají i několikrát za rok? Jak by se měli sexuální partneři chovat, aby snížili riziko vzniku infekce? Změnila se za poslední rok situace v ordinaci gynekologa v souvislosti s pandemií covid-19? Jaký má pan doktor názor na znovupoužitelné hygienické pomůcky nebo babské rady, jako například nanášení jogurtu s živými kulturami dovnitř intimních partií? To všechno a ještě mnohem více se dozvíte v podcastu.