O nás

logo HEATON

Společnost Heaton je společností s výhradně českým kapitálem působící již od roku 2002 na farmaceutickém trhu. Společnost je vlastníkem registračních rozhodnutí více než 20 molekul. Portfolio zahrnuje léčivé přípravky z oblasti gynekologie, onkologie, transplantologie, urologie, nefrologie a nemocničního segmentu antibiotik.

Společnost má své zastoupení ve 3 zemích Evropské unie a to v České republice, Slovenské republice a v Rumunsku, kde má vlastní tým, který promuje její produkty. V dalších zemích jako jsou Chorvatsko, Bulharsko, Bahrajn, Moldava a Skandinávské země společnost promuje své produkty prostřednictvím partnerů.

Kromě propagace a prodeje léčiv se společnost zabývá vlastním výzkumem a vývojem inovativních zdravotnických prostředků, doplňků stravy a kosmetiky.

Veškerá léčiva z portfolia společnosti jsou vyráběna v zemích Evropské unie.

Produkty HEATON

Pro více informací neváhejte navštívit stránky společnosti: www.heaton.cz

MilníkyHistorie společnosti

2000

Založení společnosti.

2002

Příchod nového vlastníka společnosti a zaměření se na oblast farmacie a služeb v oblasti farmacie. Současně si společnost začala budovat vlastní portfolio léčivých přípravků s cílem vlastnit jejich registrační rozhodnutí.

2006

Společnost uvedla na český trh první přípravky z vlastního portfolia z oblasti gynekologie a onkologie.

2010

Otevření první zahraniční pobočky na Slovensku. Společnost zde začala s propagací gynekologického portfolia prostřednictvím vlastního vyškoleného týmu obchodních zástupců.

2012

Dochází k reorganizaci společnosti a vzniku společnosti Heaton Group a.s., která je vlastníkem všech svých dceřiných společností.

2015

Heaton otevírá další pobočku v Rumunsku, jejíž portfolio zahrnuje onkologické a gynekologické léčivé přípravky.

2016

V důsledku firemní expanzní politiky, jsou produkty společnosti Heaton na trhu již v 10 zemích.

2017

Společnost přichází na trh s novou řadou produktů pro ženy a dívky pod obchodní značkou GYNELLA.

Náš tým

Dokupte zboží za 599 Kč
a máte dopravu zdarma