akce
promo
Zadejte hledaný výraz
Nakupte akční balíček na podporu plodnosti a získejte GYNELLA® Natal Ferti Gel jako dárek! Zobrazit akční balíčky

Testovali jsme: GYNELLA® Natal Ferti Gel

Přirozené početí dnes není samozřejmost. Zhruba pětina párů má problémy s otěhotněním, které způsobují krom vrozených predispozic a onemocnění i stres, nezdravý životní styl a vyšší věk při prvním početí. Potíže se ale nevyhýbají ani mladším dvojicím. Proto pokud se pokoušíte o miminko, není od věci být připraven a vyzkoušet metody, které mohou zvýšit šance na brzké otěhotnění.

Kromě známých rad, které spočívají v abstinenci od alkoholu a cigaret, užívání vitamínů, zdravého jídelníčku bohatého na vlákninu a bílkoviny a snížení stresu, je samozřejmě nezbytný pravidelný styk během ovulace a v období kolem ní. V tyto dny je vhodné použít i vaginální gel na podporu početí GYNELLA® Natal Ferti Gel. Vypadá a používá se jako lubrikační gel, ale jeho hlavní doménou je něco jiného.

Jak GYNELLA® Natal Ferti Gel působí?

Aby došlo k úspěšnému oplodnění, potřebujeme dvě věci: dostatečně rychlé a zdravé spermie a příznivé prostředí v pochvě ženy. GYNELLA® Natal Ferti Gel bojuje na obou frontách. Díky obsahu myo-inositolu a dalších látek dodává energii spermiím a zlepšuje jejich kvalitu. Spermie pak snáze překonávají nástrahy v těle ženy. Gel má vliv i na poševní prostředí ženy. Upravuje jeho pH tak, aby byl usnadněn průnik spermií k vajíčku.

Pomohl GYNELLA® Natal Ferti Gel k otěhotnění?

Nechali jsme GYNELLA® Natal Ferti Gel prověřit ženami. Pro mnoho z nich byl přípravek úplnou novinkou a neváhaly ho proto vyzkoušet. S napjatým očekáváním jsme vyhlíželi výsledky těhotenských testů. A byly skvělé. Během 2 měsíců, kdy používaly Natal Ferti Gel, se otěhotnět podařilo šesti ze šestnácti testerek, což je více než třetina!

Jak ho testerky hodnotily?

Většinou si pochvalovaly snadné a rychlé použití. Nikdo se přece nechce během intimních chvil rozptylovat složitostmi. Mnohokrát bylo zmíněno praktické balení. Obsah je rozdělen do samostatných tubiček, a není proto potřeba řešit, kolik gelu je málo a kolik už je příliš. Za všech okolností je také zachována hygiena, a to i v případě, že ho používáte na dovolené či jinde mimo domov.

Ptali jsme se také, jak hodnotí jeho vůni a konzistenci. I v tomto ohledu gel zabodoval. Testerky ocenily, že je bez vůně, skvěle plní funkci lubrikačního gelu a konzistence „tak akorát“, ani vodová, ani moc hustá, zkrátka příjemná. Po aplikaci se neprojevily žádné alergické reakce, což nemusí být u produktů, které přicházejí do kontaktu s citlivou pokožkou intimních partií samozřejmost.

Tady jsou některé recenze:

Jana: „Natal Ferti gel má konzistenci odpovídající dobrému lubrikačnímu gelu, některé typy gelů mi vyloženě vadí, ale tento je ten „správný“, který dobře plní svůj účel a nedrhne, není po jeho použití žádný nepříjemný pocit. Nezaznamenali jsme ani žádnou alergickou nebo nepříjemnou reakci.“

Alena: „Natal ferti Gel je velmi dobrý výrobek. Jsem velmi ráda, že jsme ho mohli vyzkoušet. Výsledek budeme vědět ale až někdy v příštím týdnu, takže účinnost zhodnotit ještě nemohu. Moc chválím způsob balení. Je velmi praktické – jedna dávka = jedna aplikace gelu. Způsob aplikace je velmi jednoduchý a komfortní. Konzistence gelu je tak akorát, ani příliš tuhý a ani příliš vodový. Gel mohu jen doporučit. Teď už budeme čekat na výsledek.

Juliana: Měla jsem možnost testovat jedno balení GYNELLA® Natal Ferti Gel. S partnerem se o miminko pokoušíme 3 měsíce. Poslední 2 měsíce jsem používala GYNELLA® Natal Ferti Gel. A nyní jsem zjistila, že jsem těhotná. Aplikace tohoto speciálního lubrikačního gelu je velmi snadná/jednoduchá. Mohu tento produkt doporučit.“

Chcete ho také vyzkoušet? Přečtěte si návod na použití a dávkování.

Dávky gelu jsou baleny do samostatných tub. Díky tomu je použití jednoduché a přesně zacílené. Nemusíte tak přemýšlet, jestli jste ho nanesla dost a dostal se tam, kde má být.

Jedno balení obsahuje 6 jednorázových aplikátorů a vystačí na 2 měsíce. Aplikuje se vždy 1 tuba 5 minut před sexem, a to během plodných dnů ženy.

Více recenzí najdete zde.