overeno
Zadejte hledaný výraz

Jak předcházet gynekologickým obtížím?

JEDNODUCHOU CESTOU JE SPRÁVNÁ INTIMNÍ HYGIENA

Pravidelná intimní hygiena by měla být běžnou součástí života každé ženy, protože udržuje rovnováhu vaginální flory , a tím poskytuje ochrannou bariéru proti nejrůznějším infekcím a virům.

V dnešní době se my ženy dokážeme bezpečně orientovat v různých kosmetických přípravcích. Přesně určit, který typ šamponu je vhodný pro naše vlasy. Zajímáme se o tělovou i pleťovou kosmetiku nejen dle typu pleti. Pečujeme o tělo sportem a zdravou výživou. To vše hravě zvládáme.

Pojďme k tomu všemu přiřadit i oblast intimní hygieny a naučme se propojit vhodnou kosmetiku se správně upraveným pH s několika zásadami, díky kterým přispíváme k celkové prevenci proti vzniku infekce.

 

DOPORUČENÍ

  • Preferujte sprchování před koupáním ve vaně
  • Zkuste vynechat k omývání intimních partií houby nebo žínky.
  • Po koupání (v bazénu, koupališti, rybníku…) nezůstávejte příliš dlouho v mokrých plavkách
  • Po použití toalety se vždy utírejte směrem od pochvy ke konečníku
  • Dbejte na hygienu i po pohlavním styku
  • Používejte co nejméně parfemované pěny do koupele, mýdla, sprchové gely a pěny, které nejsou určeny pro intimní hygienu.

 

TIPY

Řada produktů GYNELLA je speciálně vyvinuta pro ženy a dívky od 3 let a obsahuje GYNELLA    Intimate Wash – mycí gel určený pro pravidelnou intimní hygienu ženy, GYNELLA Intimate Foam – jemná sprchová pěna na mytí i holení intimních partií a GYNELLA Girl Intimate Wash – mycí přípravek pro intimní hygienu dívek již od 3 let.

 

Pokud máte další dotazy k tomuto tématu, neváhejte se zeptat na: poradna@gynella.cz