Zadejte hledaný výraz
Zapojte se s námi do nákupů OnaDnes a získejte 27% slevu při nákupu nad 500 Kč!   Získat slevu

Přivítejte novinku v oblasti intimní péče – GYNELLA® Silver Foam

Jistě už jste si mohli všimnout, že portfolio značky GYNELLA® opustil produkt GYNELLA® Silver Gel. Nemusíte však smutnit, protože Vám tímto chceme představit novinku GYNELLA® Silver Foam, která původní produkt v ještě lepší verzi nyní nahradila.

V čem je GYNELLA® Silver Foam výjimečná?

GYNELLA® Silver Foam je ve formě pěny, její aplikace je tak velice snadná a komfortní. Stačí nanést na postiženou oblast a nechat působit. Pěna se dostává i do skulin, kam třeba gel ani nenatřete. Ihned vytvoří ochranný film a ulevuje od akutních příznaků podráždění intimních partií způsobených vaginálními infekcemi, jako je například:

  • svědění
  • pálení
  • napětí

Pěnu je navíc také vhodné použít na podporu hojení drobných ran po porodu, v péči o jizvu po císařském řezu nebo před či po gynekologických operacích pro snazší hojení tkáně.

Na své si také přijdou všechny sportovkyně a cestovatelky!

Díky svému složení, které nabízí antimikrobiální a zklidňující účinky, se produkt hodí také jako péče pro intimní partie v době větší fyzické zátěže, jako jsou cyklistika nebo cestování. Používáním GYNELLA® Silver Foam dopřejete intimním partiím hydrataci, zklidnění a zároveň je budete chránit před škodlivými bakteriemi, které se během sportu a delších cest mohou v intimních partiích množit.

Produkt je díky složení originálem na trhu.

Produkty GYNELLA® Silver jsou svým složením na trhu zcela unikátní. Obsahují patentovanou molekulu TIAB®, která díky svým antimikrobiálním vlastnostem působí proti třem druhům patogenů – bakteriím, kvasinkám a virům. Stříbro nezpůsobuje zčernání kůže a nekumuluje se v tkáních těla. GYNELLA® Silver Foam zároveň také obsahuje kyselinu hyaluronovou, která podporuje hojivý efekt a výtažky ze slézu lesního, který přináší uklidňující účinky a chladivý efekt.