overeno
Zadejte hledaný výraz
Zaregistrujte se a získejte slevu 10% na svůj první nákup!   Registrovat

Nenechte si zkazit dovolenou podrážděním intimních partií!

Každý výlet za poznáním začíná tím, že musíme strávit nějaký čas na cestě. Ať už si vybereme auto, autobus, letadlo nebo loď, musíme počítat s tím, že si minimálně chvilku někde posedíme. A právě dlouhé sezení může způsobovat podráždění intimních partií jak žen, tak i mužů.  Hrozí nepříjemné zapaření nebo opruzeniny dlouhým třením kůže v jemných místech.

Proto se doporučujeme zaměřit na péči o intimní partie ještě před cestou. Kdo by chtěl začínat nebo končit dovolenou s odřeninami, pálením nebo svěděním intimních partií?

Kromě toho, že opruzení kůže způsobuje výše zmíněné příznaky, může navíc vytvářet ideální prostředí pro šíření bakterií a plísní. To potom může způsobovat mnohem vážnější a dlouhodobější potíže.

Před cestou proto nezapomeňte vybrat pohodlné spodní prádlo a oblečení, které zmírní tření v oblasti intimních partií a zároveň tato místa nechá dýchat. Také byste měli přibalit správně zvolenou péči o intimní partie!

Pro ženy je vhodný přípravek GYNELLA Silver Foam, který se nanáší na vnější stranu intimních partií, kde vytváří ochrannou vrstvu proti šíření bakterií a plísní. Zároveň má také zklidňující a desinfekční účinky díky obsahu slézu lesního.

Pro muže existuje přípravek UroTiab, který dokáže zklidnit a ochránit i mužské intimní partie.

Oba tyto přípravky jsou také vhodným doplňkem při zvýšené zátěži intimních partií během letních aktivit, jako jsou koupání, běhání nebo cyklistika.