overeno
Zadejte hledaný výraz
Zaregistrujte se a získejte slevu 10% na svůj první nákup!   Registrovat

Žlutý výtok

Výtok jako takový je přirozený ženský proces, který zvlhčuje a ochraňuje pochvu před vnějšími vlivy. Při smíchání výtoku s krví vzniká hnědý výtok (špinění). Přirozený je výtok průhledně bílý. Pokud je ale výtok žlutý, žlutozelený či jinak zbarvený, jedná se většinou o problém gynekologického rázu – vaginální infekci.

U žlutého výtoku se může jednat o bakteriální infekci, například chlamydie. Toto onemocnění sami nevyléčíte. Ačkoliv se může zdát, že žlutý výtok zmizel, a s vámi je vše v pořádku, přemnožené chlamydie mohou zůstat ve vašem těle a v nejhorším případě způsobit až neplodnost.

V jistých případech se může žlutý výtok objevit i po porodu, v tom případě bývá většinou zdravotně nezávadný, vždy je ale vhodné tento problém konzultovat s lékařem.

Jestliže jste po léčbě antibiotiky, je vhodné se chránit proti opětovnému návratu bakterií a s nimi spojeného žlutého výtoku. Díky speciálnímu složení, zejména stříbru, dokáže Gynella Silver Foam aktivně chránit vaše intimní partie a pomáhá při prevenci proti vaginálním infekcím.

 

Doporučené produkty

Hodnocení uživatelek (92)
GYNELLA® Silver Caps 10 ks
Vaginální tobolky pro podporu léčby bakteriálních, kvasinkových a virových vaginálních infekcí a pooperačních a poporodních poranění.
Detail
462 Kč
Hodnocení uživatelek (22)
GYNELLA® Silver Foam 50 ml
Vulvo-vaginální pěna pro podporu léčby bakteriálních, kvasinkových a virových vaginálních infekcí.
Detail
487 Kč