Zadejte hledaný výraz
Zaregistrujte se a získejte slevu 10% na svůj první nákup!   Registrovat

Poševní výtok

Poševní výtok je často důsledek samočistících procesů ženského těla. Důvodů může být hned několik. V průběhu ovulace se může objevit neškodný bílý výtok. Před při a po menstruaci se občas objevuje poševní výtok hnědý – takzvané špinění. Často k tomuto jevu také dochází v těhotenství, zde slouží tento mechanizmus k ochraně maminky před infekcemi.

Jak už tomu je s většinou dnešních zdravotních problémů, i poševní výtok je ovlivněn nezdravým životním stylem a dalšími vnějšími vlivy. Hormonální rovnováha v těle je ovlivňována hladinou stresového hormonu v krvi, ten může z dlouhodobého hlediska vyvolávat značné ženské zdravotní obtíže.

Mezi další příčiny nezdravého poševního výtoku patří různé vaginální infekce a mykózy a bakteriální virózy. Pokud nevíte, jaký přesný důvod se za tímto jevem skrývá, doporučujeme navštívit gynekologa.

Většině infekcím, a jimi způsobeným poševním výtokům, se dá předejít důkladnou intimní hygienou, obyčejné mýdlo vám ale může především uškodit. Proto jsme vyvinuli gel Gynella Intimate wash speciálně pro potřeby ženské intimní hygieny.

Doporučené produkty

Hodnocení uživatelek (323)
GYNELLA® Intimate Wash
Intimní mycí gel pro pravidelnou intimní hygienu žen.
Detail
155 Kč