overeno
Zadejte hledaný výraz
Zaregistrujte se a získejte slevu 10% na svůj první nákup!   Registrovat

Genistein

Přírodní látka ze skupiny isoflavonů. Genistein nejvíce najdete v sojových bobech nebo luštěninách, kde se vyskytují další prospěšné přírodní hormony.

Má velmi pozitivní účinky, zvlášť v době menopauzy vám pomůže zvládnout nepříjemné příznaky, které v tomto období přicházejí.

Účinky genisteinu

Genistein má velmi příznivé účinky na vaginální sliznici. Zvyšuje její pružnost, čímž ji chrání před poraněním. Genistein má rovněž antioxidační vlastnosti, které pomáhají chránit pochvu před vnějšími vlivy a zmírňuje nepříjemné pocity napětí a suchosti.

Má velmi podobné vlastnosti na vaginální sliznici jako kyselina hyaluronová. Pokud se ve vaginálních přípravcích vyskytuje genistein v kombinaci právě s kyselinou hyaluronovou dochází k synenergii jejich účinku.

Vyzkoušet můžete náš přípravek GYNELLA® AtroGel, který obsahuje unikátní trio účinných složek pro komplexní péči o poševní sliznici při hormonálních změnách – kyselinu hyaluronovou, genistein a antimikrobiální stříbro. Jedinečná kombinace těchto tří složek zvyšuje pružnost vaginální sliznice a zmírňuje nepříjemné příznaky vaginální suchosti a atrofie.

Další účinky genisteinu

  • Podporuje vitalitu
  • Podporuje růst vlasů
  • Má velmi pozitivní vliv na péči o kosti a cévy
  • Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu

Doporučené produkty

Hodnocení uživatelek (56)
GYNELLA® AtroGel 7 x 5 g
Vaginální gel s kyselinou hyaluronovou pro prevenci a podporu léčby vaginální suchosti a atrofie.
Detail
462 Kč