akce
promo
Zadejte hledaný výraz
Nakupte akční balíčky produktu GYNELLA® AtroGel až s 20% slevou!   Zobrazit akční balíčky

Bílý výtok

Lidské tělo má spousty samočistících a procesů a jedním z nich je přirozený bílý výtok. Tento jev může nastat i v počátečním stavu těhotenství. Bílý výtok se také často objevuje v rámci sexuálního aktu – díky Bartolinovo žláze, která při koitu pomáhá zvlhčovat stěny pochvy. Existuje několik různých druhů výtoků, jejich barva je často spojována s průvodním jevem.

Bílý výtok, který je doprovázený změnou konzistence (hrudkovitost), pálením či svěděním pochvy a jinými problémy v oblasti intimních partií, je zpravidla zaviněn bakteriální nebo kvasinkovou infekcí. Pokud si tedy nejste jistá, jestli je s vaším výtokem vše v pořádku, raději navštivte svého gynekologa.

Vliv na bílý výtok můžou mít také antibiotika, hormonální antikoncepce či přirozený menstruační cyklus. Pro pevnější zdraví a prevenci proti nemocem doporučujeme snížit konzumaci sladkých potravin, alkoholu a bílého pečiva – to vše podporuje vaginální infekce.

Bílý výtok ovlivněný onemocněním může být velmi nepříjemný, pokud ale budete dodržovat správné zásady dámské intimní hygieny, máte velmi velkou šanci, že se jakýmkoliv problémů vyhnete. Gynella Intimate Foam působí jako prevence proti vaginálním infekcím a s ním spojeným bílým výtokem .

Doporučené produkty

Hodnocení uživatelek (92)
GYNELLA® Silver Caps 10 ks
Vaginální tobolky pro podporu léčby bakteriálních, kvasinkových a virových vaginálních infekcí a pooperačních a poporodních poranění.
Detail
423 Kč
Hodnocení uživatelek (21)
GYNELLA® Silver Foam 50 ml
Vulvo-vaginální pěna pro podporu léčby bakteriálních, kvasinkových a virových vaginálních infekcí.
Detail
423 Kč