Zadejte hledaný výraz
Podpořte vaginální imunitu inovativní novinkou GYNELLA® Flora!   Čtěte více

Bičenka poševní

Bičenka poševní je parazitický prvok, parazitující zejména v pohlavních orgánech žen. Způsobuje nemoc zvanou trichomoniáza. Může ale přebývat i v močové trubici mužů. Bičenka poševní se přenáší pouze pohlavním stykem.

Trichomoniáza, který je bičenkou poševní způsobena, rozvrací ženskou poševní mikroflóru. Infekce s ní spojená vyvolává zpěněný výtok a při dlouhodobém zanedbání léčení může způsobit sterilitu. Někdy však Trichomoniáza probíhá úplně bez příznaků.

Pokud se bičenka poševní u ženy vyskytne, je nutné nasadit léčbu i na partnera, který může parazita jen přenášet bez jakýchkoliv zdravotních problémů.

Bičenka poševní je přenosná pouze pohlavním stykem, je proto nutné dávat si při sexu pozor a používat důkladnou ochranu. Zároveň se živí bakteriemi. To znamená, že při správném dodržování intimní péče snížíte šanci na její výskyt. GYNELLA® Silver Caps obsahuje antimikrobiálního stříbro, které zabrání dalšímu návratu takovéhoto parazita.

Doporučené produkty

Hodnocení uživatelek (92)
GYNELLA® Silver Caps 10 ks
Vaginální kapsle pro podporu léčby bakteriálních, kvasinkových a virových vaginálních infekcí a pooperačních a poporodních poranění.
Detail
409 Kč