overeno
Zadejte hledaný výraz

Kvasinky

Jsou jednobuněčné houbové mikroorganismy. Některé kvasinky mohou vyvolávat onemocnění, např. vulvovaginální kandidózu.

Máme jich plný organismus, ale nemusíte se nutně děsit. Kvasinky jsou houbové mikroorganismy, které obývají snad celý svět. Najdeme je v nápojích, na jídle a právě i v našich biosystémech.

Přemnožení kvasinek ale vede k nechtěným zánětům, protože všeho moc škodí. Kvasinky tvořící kolonie nabourají a ničí jiné bakterie v lidském těle. Tím pak narušují přirozenou rovnováhu v trávicím traktu a vagině.

Kvasinky jsou jednoduché organismy, k životu potřebují především cukr. Máte-li tedy problém s vaginální kvasinkovou infekcí, doporučujeme velmi omezit veškeré sladké výrobky. Nedoporučuje se ani konzumace kvašených výrobků, které podporují množení kvasinek, například alkoholu, bílého pečiva a fermentátu.

Kvasinky, které se přemnoží ve vašich intimních partiích, můžete zahubit několika způsoby, nejlépe však všemi těmito způsoby dohromady. Jedná se o dietu omezenou o výrobky výše vypsané. Dále přestanete kvasinky podporovat, pokud se budete dostatečně chránit při pohlavním styku. 

K tomu všemu se váže dostatečná intimní hygiena. GYNELLA® Silver Caps + GYNELLA® Silver Foam jsou osvědčené přípravky, které vás kvasinek nejen zbaví, ale ochrání vás před jejich návratem. Nebudete se jich pak už muset znovu obávat.

Doporučené produkty

Hodnocení uživatelek (92)
GYNELLA® Silver Caps 10 ks
Vaginální tobolky pro podporu léčby bakteriálních, kvasinkových a virových vaginálních infekcí a pooperačních a poporodních poranění.
Detail
423 Kč
Hodnocení uživatelek (22)
GYNELLA® Silver Foam 50 ml
Vulvo-vaginální pěna pro podporu léčby bakteriálních, kvasinkových a virových vaginálních infekcí.
Detail
423 Kč