akce
promo
Zadejte hledaný výraz
Nakupte akční balíček na podporu plodnosti a získejte GYNELLA® Natal Ferti Gel jako dárek! Zobrazit akční balíčky

Naučný seriál nejen pro těhotné

Ať už se na početí potomka teprve chystáte nebo jste již v očekávání, připravili jsme si pro Vás ve spolupráci s webem Ženy s.r.o. sérii naučných článků od snahy o početí až po péči o intimní partie po porodu.

  1. část

Je možné, že se právě Vy nebo Váš partner zabýváte otázkou, proč se otěhotnění nedaří. V prvním díle naleznete praktické typy, jak otěhotnění naplánovat, čemu se vyhnout a jaké obtíže Vás v průběhu početí mohou potkat. Také zjistíte, jak je možné provést vyšetření spermií v pohodlí domova.

  1. část

Po snaze o miminko přichází těhotenství samotné. Doporučíme Vám správné těhotenské spodní prádlo, upozorníme na intimní trápení, které může těhotenství provázet, nebo zde najdete průvodce správnou intimní hygienou.

  1. část

Pokud jste se právě stala maminkou nebo máte doma malou princeznu, které jsou víc než 3 roky, je Vám věnovaná poslední část zaměřená na péči o intimní partie po porodu, hormonální výkyvy těla během kojení a obtíže s tím spojenými. Závěrem uvedeme pár typů jak dodržovat správnou hygienu nejen dětí, ale i tu Vaší.

Věříme, že se Vám bude naučná série líbit a naleznete praktické rady a tipy právě pro Vás.

 

Všechny dostupné články naleznete právě zde: