akce
promo
Zadejte hledaný výraz
Nakupte adventní balíček GYNELLA® a získejte intimní kosmetiku jako dárek! Zobrazit akční balíčky

Pro muže

I muži si zaslouží být dole bez starostí. Proto přinášíme unikátní produkt pro muže na bázi antimikrobiálního stříbra UroTiab, který je vhodný na podporu léčby infekcí mužských intimních partií a zároveň je vhodným pomocníkem během období zvýšené fyzické zátěže intimních partií například během jízdy na kole, běhu nebo cestováni při předcházení vzniku nepříjemných opruzenin, odřenin nebo také pálení, svědění a dalších nepříjemných pocitů.

Díky svému složení obohacenému o kyselinu hyaluronovou slouží i jako podpora hojení pooperačních lézí v oblasti genitálu.

Aby si muži mohli být jistí kvalitou svých spermií, nabízíme produkt SwimCount. Z pohodlí domova můžete provést domácí test měření kvality spermií. Celý proces trvá pouhých 30 minut a to bez stresu z prostředí odběrové místnosti na klinikách pro umělé oplodnění.

Více
Hodnocení uživatelů (3)
UroTiab 25 ml
UroTiab cream-gel je přípravek určený speciálně pro muže. Jeho unikátní složení podporuje léčbu bakteriálních, kvasinkových a virových infekcí a podporuje hojení pooperačních lézí v oblasti genitálu.
Detail
659 Kč
Hodnocení uživatelů (2)
SwimCount – test spermií
Testovací souprava pro muže měřící kvalitu spermií.
Detail
1 283 Kč

Trápí vás pánské problémy?

Zeptejte se nás. Váš dotaz zodpoví specialista v oboru urologie.